Delikta Odszkodowania

Jak działamy?

W ciągu 10 lat wypracowaliśmy proste metody skutecznego działania. Dzięki temu nasi klienci nie muszą robić prawie nic, bo my się wszystkim zajmiemy.

WAŻNA INFORMACJA: nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, nasze wynagrodzenie to tylko część z wypłaconego odszkodowania, więc nic Cię to nie kosztuje.

1. Bezpłatna analiza.

Nikomu niczego nie obiecujemy w ciemno. Każda sprawa jest inna. Często o wszystkim decydują niuanse. 

Firmy ubezpieczeniowe zatrudniają armie prawników, by znajdować luki w prawie i szczegóły, które będą dla nich pretekstem do zaniżenia odszkodowania albo jego odmowy. 

Z nami mają problem, bo nie pozwalamy im na to. Dzięki wstępnej analizie sprawy możemy określić, na jakie odszkodowanie realnie możesz liczyć. Wiemy, o co walczymy i jak tę walkę wygrać – nawet z największą firmą ubezpieczeniową.

2. Wypełnienie dokumentów i rejestracja sprawy.

Żaden sąd nie przyzna odszkodowania „na piękne oczy”. Kluczowa jest dokumentacja sprawy. Dlatego tak ważne jest z Twojej strony podać nam wszystkie szczegóły sprawy i przesłać każdy dokument, jaki z nią jest powiązany. 

Im szybciej prześlesz nam komplet dokumentów, tym prędzej zaczniemy walczyć o Twoje odszkodowanie. Weź pod uwagę to, że trudniejsze sprawy mogą się ciągnąć ponad rok, więc im szybciej zaczniemy, tym lepiej.

Wiemy, że uzupełnienie wszystkich danych i przesłanie kompletu dokumentów wiąże się z pewnym wysiłkiem, ale po wstępnej analizie już wiesz, że nie jest czas stracony i wiemy, o co wspólnie walczymy.

3. Ustalenie, kto powinien wypłacić odszkodowanie.

Tu już zaczyna się nasza praca. Bywa tak, że firmy ubezpieczeniowe uciekają od odpowiedzialności, a sprawcy przerzucają winę na innych. Nie musisz się tym w ogóle martwić – ustalimy, kto powinien Ci wypłacić odszkodowanie.

Bywają sytuacje, gdy niektóre osoby rezygnują z walki o odszkodowanie, bo obawiają się, że będą za to musiałby zapłacić osoby fizyczne. Nie ma takiej obawy, dajemy na to gwarancję na piśmie. Nie walczymy z ludźmi, tylko z firmami, które nie chcą Ci wypłacić należnego odszkodowania.

4. Negocjacje.

Gdy prawnicy firm ubezpieczeniowych widzą, że mają do czynienia z profesjonalną kancelarią odszkodowawczą często zmieniają ton korespondencji. Znamy ich wszystkie sztuczki prawne a oni wiedzą, że nie działają na nas proste odmowy.

Posługujemy się ich językiem i zrozumiałą dla nich argumentacją. Sąd podziela nasze zdanie, gdy przedstawiamy swoją argumentację i przyznaje o wiele wyższe odszkodowanie, niż pierwotnie planują firmy ubezpieczeniowe.

W ramach naszej usługi zgłaszamy szkodę i prowadzimy korespondencję z firmą ubezpieczeniową, sporządzamy odwołania, przygotowujemy sprawę do sądu i kompletujemy dokumentację, Dodatkowo korzystamy z opinii lekarskich i rzeczoznawczych.

Dużo pracy wkładamy w wygranie każdej sprawy, a to wszystko po to, by nastąpiła wypłata jak najwyższego odszkodowania.

5. Wypłata odszkodowania.

Moment, na który wszyscy czekają. W prostych sprawach wypłata może nastąpić nawet po miesiącu. Bardziej skomplikowane sprawy z odwołaniami – nawet po półtora roku.

W niektórych sprawach są o jedyne pieniądze, jakie otrzymują klienci, gdy firmy ubezpieczeniowe domawiają wypłat. W innych przynajmniej podwajamy wysokość odszkodowania. To realne pieniądze, które można wykorzystać na leczenie, rehabilitację czy poprawę warunków życia.  Zawsze jest o co walczyć.

    Chcesz od razu zacząć starania o wyższe odszkodowanie?

    Napisz do nas - w odpowiedzi wyślemy listę potrzebnych dokumentów i poprowadzimy Cię dalej:    * Wysłanie dokumentów przyspiesza analizę