Delikta Odszkodowania

Naszym celem jest uzyskanie najwyższego odszkodowania od ubezpieczyciela, który je zaniża lub w ogóle odmawia wypłaty

W jakich sprawach walczymy o odszkodowanie?

 • Wypadki samochodowe (komunikacyjne)
 • Wypadki przy pracy i w rolnictwie
 • Potrącenia pieszych i rowerzystów
 • Śmierć bliskiej osoby
 • Uszczerbek na zdrowiu – zadośćuczynienie z OC sprawcy
 • Wpadek na chodniku lub oblodzonej nawierzchni
 • Opłaty likwidacyjne poliso lokat
 • Szkody w majątku (samochód, dom, przedmioty)
 • Zmarnowany urlop – odszkodowanie od biura podróży

Jak działamy?

W ciągu 10 lat wypracowaliśmy proste metody skutecznego działania. Dzięki temu nasi klienci nie muszą robić prawie nic, bo my się wszystkim zajmiemy.

WAŻNA INFORMACJA: nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, nasze wynagrodzenie to tylko część z wypłaconego odszkodowania, więc nic Cię to nie kosztuje.

Zacznij od wysłania zapytania – to nic nie kosztuje!

1. Bezpłatna analiza.

Nikomu niczego nie obiecujemy w ciemno. Każda sprawa jest inna. Często o wszystkim decydują niuanse.

Firmy ubezpieczeniowe zatrudniają armie prawników, by znajdować luki w prawie i szczegóły, które będą dla nich pretekstem do zaniżenia kwoty zadośćuczynienia albo odmowy jego wypłaty.

Z nami mają problem, bo nie pozwalamy im na to. Dzięki wstępnej analizie sprawy możemy określić, na jaką kwotę realnie możesz liczyć. Wiemy, o co walczymy i jak tę walkę wygrać – nawet z największą firmą ubezpieczeniową.

Pierwszy krok – napisz do nas

2. Wypełnienie dokumentów i rejestracja sprawy.

Żaden sąd nie przyzna odszkodowania „na piękne oczy”. Kluczowa jest dokumentacja sprawy. Dlatego tak ważne jest z Twojej strony podać nam wszystkie szczegóły sprawy i przesłać każdy dokument, jaki z nią jest powiązany.

Im szybciej prześlesz nam komplet dokumentów, tym prędzej zaczniemy walczyć o naprawienie szkód. Weź pod uwagę to, że trudniejsze sprawy mogą się ciągnąć ponad rok, więc im szybciej zaczniemy, tym lepiej.

Wiemy, że uzupełnienie wszystkich danych i przesłanie kompletu dokumentów wiąże się z pewnym wysiłkiem, ale po wstępnej analizie już wiesz, że nie jest czas stracony i wiemy, o co wspólnie walczymy.

Zacznijmy od rozmowy

Zadzwoń: 535 02 02 32

3. Ustalenie, kto powinien wypłacić odszkodowanie.

Tu już zaczyna się nasza praca. Bywa tak, że firmy ubezpieczeniowe uciekają od odpowiedzialności, a sprawcy przerzucają winę na innych. Nie musisz się tym w ogóle martwić – ustalimy, kto powinien Ci wypłacić zadośćuczynienie.

Bywają sytuacje, gdy niektóre osoby rezygnują z walki o pieniądze, bo obawiają się, że będą za to musiałby zapłacić osoby fizyczne. Nie ma takiej obawy, dajemy na to gwarancję na piśmie. Nie walczymy z ludźmi, tylko z firmami, które nie chcą Ci wypłacić należnej rekompensaty.

Bezpłatnie przeanalizujemy twoją sprawę

Prześlij zapytanie

4. Negocjacje.

Gdy prawnicy firm ubezpieczeniowych widzą, że mają do czynienia z profesjonalną kancelarią odszkodowawczą często zmieniają ton korespondencji. Znamy ich wszystkie sztuczki prawne a oni wiedzą, że nie działają na nas proste odmowy.

Posługujemy się ich językiem i zrozumiałą dla nich argumentacją. Sąd podziela nasze zdanie, gdy przedstawiamy swoją argumentację i przyznaje o wiele wyższe odszkodowania, niż pierwotnie planują firmy ubezpieczeniowe.

W ramach naszej usługi zgłaszamy szkodę i prowadzimy korespondencję z firmą ubezpieczeniową, sporządzamy odwołania, przygotowujemy sprawę do sądu i kompletujemy dokumentację, Dodatkowo korzystamy z opinii lekarskich i rzeczoznawczych.

Dużo pracy wkładamy w wygranie każdej sprawy, a to wszystko po to, by nastąpiła wypłata jak najwyższego zadośćuczynienia.

Przeanalizujemy twoją sprawę – bez zobowiązań!

Zadzwoń: 535 02 02 32

5. Wypłata odszkodowania.

Moment, na który wszyscy czekają. W prostych sprawach wypłata może nastąpić nawet po miesiącu. Bardziej skomplikowane sprawy z odwołaniami – nawet po półtora roku.

W niektórych sprawach są o jedyne pieniądze, jakie otrzymują klienci, gdy firmy ubezpieczeniowe domawiają wypłat. W innych przynajmniej podwajamy wysokość rekompensaty. To realne pieniądze, które można wykorzystać na leczenie, rehabilitację czy poprawę warunków życia. Zawsze jest o co walczyć.

Sprawdź czy i Tobie należą się dodatkowe pieniądze

Prześlij zapytanie

PRZYKŁAD JEDNEJ ZE SPRAW

Odszkodowanie wzrosło ponad 4 razy po złożeniu pozwu

Nasz Klient został potrącony na przejściu dla pieszych przez kierowcę samochodu osobowego. Przyczyną potrącenia było nieudzielenie pierwszeństwa pieszemu znajdującego się na przejściu dla pieszych. W wyniku wypadku nasz Klient doznał złamania kości czaszki, nadgarstka oraz prawej ręki, a także licznych powierzchownych urazów ciała.

Zakład ubezpieczeń przyznał na rzecz naszego Klienta kwotę 3374,00 zł tytułem zadośćuczynienia oraz kosztów opieki osób trzecich. Po złożeniu przez nas pozwu zakład ubezpieczeń zaproponował ugodę w kwocie 14.000,00 zł tytułem zadośćuczynienia, która była korzystna dla naszego Klienta.

Więcej przykładów wygranych spraw znajdziesz na stronie Wygrane sprawy >>

NASZA MISJA:

Nie możemy pogodzić się z tym, że ubezpieczyciele zaniżają odszkodowania lub odmawiają jego wypłaty i uchodzi im to na sucho! Liczą na to, że większość poszkodowanych podda się, zrezygnuje i im odpuści, a oni będą mogli cieszyć się z większych zysków. Od 10 lat przywracamy równowagę w tej walce z dużymi korporacjami o rekompensatę i godność naszych klientów.

  Chcesz od razu zacząć starania o wyższe odszkodowanie?

  Napisz do nas - w odpowiedzi wyślemy listę potrzebnych dokumentów i poprowadzimy Cię dalej:  Klikając przycisk „WYŚLIJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w sposób i w zakresie, o jakich mowa w oświadczeniu znajdującym się pod linkiem

  * Wysłanie dokumentów przyspiesza analizę