AUTO WJECHAŁO W PLAMĘ OLEJU, ZNALEŹLIŚMY ODPOWIEDZIALNEGO!

Kwota uzyskana samodzielnie przez Klienta: 0 zł
Kwota przyznana Klientowi podczas dodatkowych negocjacji przez Delikta Odszkodowania: 5062 zł

Klient jadąc samochodem najechał na niewidoczną z daleka plamę substancji ropopochodnej. Substancja ta utrudniła panowanie nad pojazdem klienta wpadając w poślizg. Klient uderzył w przydrożną barierkę zabezpieczającą i spadł ze skarpy. W wyniku wypadku doznał urazu górnej części klaki piersiowej oraz okolicy lewego barku -uraz powstał od pasa bezpieczeństwa. Klient mimo poważnego wypadku nie doznał cięższych obrażeń. Zaleceniem lekarza miał przyjmować leki przeciwbólowe oraz okłady łagodzące odczuwane dolegliwości bólowe. Otrzymał również pięciodniowe zwolnienie lekarskie.

Szkoda została spowodowana z winy niezidentyfikowanego pojazdu mechanicznego, a zatem wnieśliśmy sprawy odszkodowania do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Po zgłoszeniu zdarzenia przyznano Klientowi 2062zł. Nie zgodziliśmy się z tą decyzją. W wyniku negocjacji z Ubezpieczeniowym Zakładem Gwarancyjnym wynegocjowaliśmy na drodze ugody dodatkowo 3000zł. Łączna kwota jaką uzyskaliśmy dla klienta to 5062zł.

    Chcesz od razu zacząć starania o wyższe odszkodowanie?

    Napisz do nas - w odpowiedzi wyślemy listę potrzebnych dokumentów i poprowadzimy Cię dalej:    Klikając przycisk „WYŚLIJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w sposób i w zakresie, o jakich mowa w oświadczeniu znajdującym się pod linkiem

    * Wysłanie dokumentów przyspiesza analizę