CHWILA GROZY W AUQAPARKU KOSZTOWAŁA UBEZPIECZYCIELA 5000 ZŁ

 • Kwota przyznana Klientowi przez  Compensa TU SA : 0,00 zł
 • Kwota przyznana po złożeniu reklamacji przez Delikta Odszkodowania: 1056,00 zł
 • Kwota przyznana po wystąpieniu do Sądu przez Delikta Odszkodowania: 4000,00 zł

Nasz Klient podczas pobytu w aquaparku chcąc odepchnąć się od dna basenu, aby móc pływać zahaczył stopą o ostry, wystający element posadzki. W wyniku zdarzenia Klient doznał rany kłutej podeszwy prawej stopy. 

Klient samodzielnie zgłosił zdarzenie do zakładu ubezpieczeń, w którym aquapark miał wykupioną polisę OC na dzień zdarzenia. Zakład ubezpieczeń odmówił wypłaty odszkodowania twierdząc, iż stan posadzki był nienaganny i po stronie ubezpieczonego nie doszło do zaniedbania.

Nie zgodziliśmy się z decyzją zakładu ubezpieczeń i wnieśliśmy reklamację, dzięki której zakład ubezpieczeń po ponownym przeanalizowaniu sprawy przyznał na rzecz Klienta kwotę 1056,00 zł tytułem zadośćuczynienia oraz dojazdów do placówek medycznych.

Ponownie nie zgodziliśmy się z decyzją zakładu ubezpieczeń i wystąpiliśmy do Sądu. Po złożeniu pozwu zakład ubezpieczeń zaproponował ugodę w kwocie 4000,00 zł, która była korzystna dla naszego Klienta.

  Chcesz od razu zacząć starania o wyższe odszkodowanie?

  Napisz do nas - w odpowiedzi wyślemy listę potrzebnych dokumentów i poprowadzimy Cię dalej:  Klikając przycisk „WYŚLIJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w sposób i w zakresie, o jakich mowa w oświadczeniu znajdującym się pod linkiem

  * Wysłanie dokumentów przyspiesza analizę