CHWILA GROZY W AUQAPARKU KOSZTOWAŁA UBEZPIECZYCIELA 5000 ZŁ

Kolejny sukces Delikta Odszkodowania! Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w walce o odszkodowanie za wypadek w aquaparku, udało nam się wywalczyć dla naszego klienta aż 4000 zł! Szczegóły poniżej.

Odszkodowanie za wypadek w aquaparku

Czy wiesz, że za wypadek w aquaparku prawdopodobnie należy Ci się odszkodowanie z ubezpieczenia OC aquaparku? Nie? To nie jesteś sam! Wiele osób zapomina, że jeśli do wypadku doszło przez zaniedbanie lub nieprawidłowe działanie aquaparku, należy im się odszkodowanie za doznaną szkodę. Dlatego jeśli chcesz uzyskać wysokie odszkodowanie bez straty czasu i nerwów, powinieneś skontaktować się z Delikta Odszkodowania .

Doświadczenie w walce o odszkodowanie za wypadek w aquaparku

Dochodzenie roszczeń i walkę o odszkodowanie warto zlecić kancelarii odszkodowawczej z odpowiednim doświadczeniem. Delikta Odszkodowania działa na rynku od kilku lat i przez cały ten okres udało jej się wygrać wiele spraw o odszkodowanie z zakładami ubezpieczeń. Dotyczy to również odszkodowań za wypadki w aquaparku, jak ta przeciwko zakładowi ubezpieczeń Compensa TU SA.

Sukcesy w odzyskiwaniu środków z odszkodowania za wypadek w aquaparku

Nasz Klient podczas pobytu w aquaparku chcąc odepchnąć się od dna basenu, aby móc pływać zahaczył stopą o ostry, wystający element posadzki. W wyniku zdarzenia Klient doznał rany kłutej podeszwy prawej stopy.

 • Kwota przyznana Klientowi przez Compensa TU SA : 0,00 zł
 • Kwota przyznana po złożeniu reklamacji przez Delikta Odszkodowania: 1056,00 zł
 • Kwota przyznana po wystąpieniu do sądu przez Delikta Odszkodowania: 4000,00 zł

Klient samodzielnie zgłosił zdarzenie do zakładu ubezpieczeń, w którym aquapark miał wykupioną polisę OC na dzień zdarzenia. Zakład ubezpieczeń odmówił wypłaty odszkodowania twierdząc, iż stan posadzki był nienaganny i po stronie ubezpieczonego nie doszło do zaniedbania.

Nie zgodziliśmy się z decyzją zakładu ubezpieczeń i wnieśliśmy reklamację, dzięki której zakład ubezpieczeń po ponownym przeanalizowaniu sprawy przyznał na rzecz Klienta kwotę 1056,00 zł tytułem zadośćuczynienia oraz dojazdów do placówek medycznych.

Ponownie nie zgodziliśmy się z decyzją zakładu ubezpieczeń i wystąpiliśmy do sądu. Po złożeniu pozwu zakład ubezpieczeń zaproponował ugodę w kwocie 4000,00 zł, która była korzystna dla naszego Klienta.

Ile odszkodowania za wypadek w aquaparku możesz dostać?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile odszkodowania za wypadek w aquaparku możesz dostać, musimy przeanalizować Twój przypadek. Wysokość odszkodowania uzależniona jest od Twojej szkody. Pamiętaj, że oprócz odszkodowania możesz się ubiegać o zadośćuczynienie za szkody o charakterze niemajątkowym, jak również o pokrycie kosztów leczenia, dojazdów, opieki i zwrot utraconych dochodów.

A co jest warunkiem, aby aquapark wypłacił Tobie odszkodowanie za doznaną krzywdę? Nie może być Twojej winy w postaniu urazu, czyli na przykład wypadek nie może powstać po tym, jak biegłeś, skakałeś w miejscu niedozwolonym, korzystałeś z urządzeń niezgodnie z ich przeznaczeniem. 

Natomiast za co możesz uzyskać odszkodowanie za wypadek w aquaparku? Takie odszkodowanie będzie Tobie przysługiwać, jeśli na przykład:

 • poślizgnąłeś się na mokrej powierzchni,
 • doznałeś urazu przez wystający, groźny element,
 • inny klient aquaparku spowodował u Ciebie uraz,
 • urządzenie, z którego korzystałeś było niesprawne.

Czy dochodzenie odszkodowania od aquaparku jest trudne? Wszystko zależy od dowodów, które posiadasz. Dlatego warto wykonać zdjęcia nieprawidłowości, zebrać dane i oświadczenia świadków, gromadzić dokumentację medyczną, rachunki za leczenie. 

W uzyskaniu odszkodowania warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Dzięki doświadczeniu wiemy, jakie dokumenty należy przedstawić i jak ubiegać się o odszkodowanie od aquaparku. Nie przyjmujemy propozycji ugody na niską kwotę, a zawsze walczymy do końca nie wykluczając sprawy sądowej. Sprawdź, jak działamy i skontaktuj się niezwłocznie!

Sprawdź, jak wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie możesz otrzymać z ubezpieczenia OC aquaparku

 

  Chcesz od razu zacząć starania o wyższe odszkodowanie?

  Napisz do nas - w odpowiedzi wyślemy listę potrzebnych dokumentów i poprowadzimy Cię dalej:  Klikając przycisk „WYŚLIJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w sposób i w zakresie, o jakich mowa w oświadczeniu znajdującym się pod linkiem

  * Wysłanie dokumentów przyspiesza analizę