Do samego końca próbowali uniknąć odpowiedzialności! Właściciele supermarketu bezczelnie odmawiali odszkodowania staruszce uderzonej przez automatyczne drzwi

Drzwi obrotowe a odszkodowanie

Kwota przyznana przez zobowiązanego: 0 zł
Kwota uzyskana przez Delikta Odszkodowania: 5500 zł

Zakupy zazwyczaj kojarzą się nam z przyjemnością i miłym spędzeniem czasu, jednak i tam może czyhać niebezpieczeństwo!
Przekonała się o tym nasza klientka, dla której zwykłe wyjście po zakupy skończyło się wizytą w szpitalu. Osoba w podeszłym wieku, wybrała się na codzienne zakupy do supermarketu. Gdy kierowała się do wejścia stało się coś czego nikt się nie spodziewał: została przytrzaśnięta przez drzwi automatyczne. W wyniku przytrzaśnięcia nasza klientka upadła, po czym jeszcze dwukrotnie została uderzona drzwiami.
Właściciele sklepu odmówili przyjęcia odpowiedzialności i wypłaty odszkodowania argumentując swoją decyzję podeszłym wiekiem naszej klientki.
Nie zgodziliśmy się z tą decyzją, gdyż jej argumentacja wydała się dla nas absurdalna. W związku z tym wystąpiliśmy do Sądu o kwotę 5600 zł.
Finalnie udało nam się porozumieć z właścicielem sklepu i podpisać porozumienie na poziomie 5500 zł.

Za darmo sprawdź, czy przysługuje Tobie odszkodowanie

    Chcesz od razu zacząć starania o wyższe odszkodowanie?

    Napisz do nas - w odpowiedzi wyślemy listę potrzebnych dokumentów i poprowadzimy Cię dalej:    Klikając przycisk „WYŚLIJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w sposób i w zakresie, o jakich mowa w oświadczeniu znajdującym się pod linkiem

    * Wysłanie dokumentów przyspiesza analizę